RAZIKA OG HONNINGBARNA (SUPPORT: FOAMMM) | FREDAG 24. APRIL | MUSIKKFLEKKEN
RAZIKA OG HONNINGBARNA (SUPPORT: FOAMMM) | FREDAG 24. APRIL | MUSIKKFLEKKEN
Sted
Dato
Beskrivelse
Dørene åpner 20:00. Fri alder!
Razika og Honningbarna legger ut på en felles norgesturné i februar og spiller over 30 konserter sammen frem til slutten av april.
Razika og Honningbarna er to unike band i den norske musikkscenen og har fra hver sin kant av landet gjort seg bemerket de siste fem årene. Razika har blitt kjent for sin skapop med hits som ”Vondt i Hjertet”, ”Oslo” og ” Syndere i Sommersol”. Honningbarna på sin side spiller punkrock og kan vel sies å være en av Norges mest energiske liveband. Honningbarna har en rekke hits i sin katalog, som ”Fuck kunst (dans dans)”, ”Fri Palestina” og ”Borgerskapets utakknemlige sønner”.
Fellesnevneren for bandene er den spesielle kommunikasjonen og fellesskapet med publikum. Begge har bygget opp en stor fanskare som spenner fra små barn til godt voksne, og de er definitivt blant de bandene som spiller flest fri aldersgrense-konserter i Norge. Denne turnéen blir intet unntak. Uten bandenes dedikerte fans og fantastiske spillesteder landet gjennom ville ikke en slik turné vært mulig. Nå skal band, fans og Musikkflekken brette opp ermene for det som skal bli årets beste fest i 2015.
Razikas nyeste album, "Ut til de andre" ble sluppet 26. januar og høstet både 5ere- og 6ere i @VG, Dagbladet.no, og Aftenposten. Honningbarna fulgte på 4 dager etterpå, den 30. januar - til like strålende anmeldelser.
+SUPPORT: FOAMMM
FOAMMM oppstod helt ut av det blå på jenterommet sommeren 2013 da vokalist og gitarist, Chiara Cavallari, trengte en hobby - og kjeramikkurs var uaktuelt. Hun samlet sine beste kumpaner som ble med henne å lage svevende garagerock, med røtter fra west coasten i USA. FOAMMM har tidligere delt scene med band som HOLOGRAMS, Audacity, Odd Loves To Dance, Sauropod og The Cult Of Dom Keller!
https://www.facebook.com/foammmband
https://soundcloud.com/foammm/strange-daze-ii
Arrangør
Lokale
Musikkflekken, Brambanis vei 2, 1337 Sandvika
Hjelp - FAQ
-
Jeg har ikke mottatt billetten min på e-post. Hva gjør jeg?
Først bør du sjekke reklame og søppelpost på din e-post. Billettene dine ble sendt som et vedlegg og kan ha blitt sortert som reklame hos noen e-posttjenester. Du kan også finne billettene dine på Billetto-kontoen din, som du har tilgang til i nettleseren eller i Billettos app. Les mer her dersom du trenger hjelp.
-
Jeg vil kansellere billetten min og få refusjon. Hva gjør jeg?
Det er eventarrangøren som kan godkjenne refusjoner, og du bør ta kontakt med eventarrangøren for å diskutere hvilke alternativer som er tilgjengelig for deg. Du kommer i kontakt med arrangøren ved å svare på e-posten med ordrebekreftelsen eller ved å bruke skjemaet "Kontakt arrangøren" på arrangørens profil. Les mer her dersom du trenger hjelp.
-
Jeg har registrert meg på en venteliste. Hva skjer nå?
Hvis flere billetter bli tilgjengelig, får du beskjed (på e-post) sammen med andre som også har registrert seg på listen. Her følger vi prinsippet "førstemann til mølla". For mer informasjon, klikk her.
-
Hvor finner jeg lenkene til netteventer?
Sjekk siden eller e-posten med ordrebekreftelsen din. Vanligvis har arrangøren av eventet inkludert informasjon i ordrebekreftelsen, som sendes på e-post, eller så sender de gjerne en oppfølging på e-post med lenke til netteventet. Det kan også være lurt å lese eventets beskrivelse på Billetto, hvor eventets arrangør beskriver hvordan du deltar på netteventet. For mer informasjon, klikk her.
-
Hva er avbestillingsbeskyttelse, og hvorfor trenger jeg det?
Med avbestillingsbeskyttelse har du rett til å kreve refusjon dersom det skulle oppstå uforventede eller uunngåelige omstendinger som kan komme i veien for din deltakelse på et event. For mer informasjon, klikk her.
RAZIKA OG HONNINGBARNA (SUPPORT: FOAMMM) | FREDAG 24. APRIL | MUSIKKFLEKKEN
Fra Gratis
Er du en arrangør?
Maksimer suksessen for ditt event med Billetto - billettplattformen som hjelper deg med å selge flere billetter, markedsføre, og spare tid.