Gå til hovedinnhold
Event er avsluttet - Gikk du glipp av dette event? Sjekk ut disse andre events som skjer snart For tidligere eventsdetaljer, bare rull ned.

Shortcuts

Laster ...

 
 

Laster ...

 
 

Arrangementer du ville elske

Laster ...

 
 

Nearby events

Oslo Kulturnatt: Casablanca (1942) | GRATIS!

arrangementet ble avsluttet

Oslo Kulturnatt: Casablanca (1942) | GRATIS!

Fra 0,00 NOK

Sted

Dato

11. September 2015, 18:00 - 20:00
Billetto Peace of Mind
Stressfri booking: Billetto garanterer refusjon ved avlyste eventer. Les mer
Betalingsmetoder akseptert:

Beskrivelse

”… If we stop breathing, we’ll die. If we stop fighting our enemies, the world will die.”

Filmen som har alt; action, eventyr og romanse. Handlingen utspiller seg i den Vichy-regjerte fransk-marokkanske byen Casablanca under andre verdenskrig, hvor regissøren Michael Cutiz tar deg med inn i en verden hvor du blir bergtatt av Ingrid Bergmanns og Humphrey Bogart gåtefulle vesen i en konflikt mellom kjærlighet og moral.

Filmen hadde førsteklasses skuespillere og manusforfattere og ble belønnet med tre Oscar og nominert til ytterligere fem Oscar. Vi i filmklubben Cinema Neuf ønsker å vise frem denne uforglemmelige og fantastiske filmperlen – ”Play it once, Sam. For old times’ sake”.


Fakta
Lengde: 102 min
Regi: Michael Curtiz
Land: USA
Format: 35mm

Pris: Gratis

Arrangør

Lokale

Cinema Neuf, Slemdalsveien 15, 0369 Oslo

Hjelp - FAQ

  • Jeg har ikke mottatt billetten min på e-post. Hva gjør jeg?

    Først bør du sjekke reklame og søppelpost på din e-post. Billettene dine ble sendt som et vedlegg og kan ha blitt sortert som reklame hos noen e-posttjenester. Du kan også finne billettene dine på Billetto-kontoen din, som du har tilgang til i nettleseren eller i Billettos app. Les mer her dersom du trenger hjelp.

  • Jeg vil kansellere billetten min og få refusjon. Hva gjør jeg?

    Det er eventarrangøren som kan godkjenne refusjoner, og du bør ta kontakt med eventarrangøren for å diskutere hvilke alternativer som er tilgjengelig for deg. Du kommer i kontakt med arrangøren ved å svare på e-posten med ordrebekreftelsen eller ved å bruke skjemaet "Kontakt arrangøren" på arrangørens profil. Les mer her dersom du trenger hjelp.

  • Jeg har registrert meg på en venteliste. Hva skjer nå?

    Hvis flere billetter bli tilgjengelig, får du beskjed (på e-post) sammen med andre som også har registrert seg på listen. Her følger vi prinsippet "førstemann til mølla". For mer informasjon, klikk her.

  • Hvor finner jeg lenkene til netteventer?

    Sjekk siden eller e-posten med ordrebekreftelsen din. Vanligvis har arrangøren av eventet inkludert informasjon i ordrebekreftelsen, som sendes på e-post, eller så sender de gjerne en oppfølging på e-post med lenke til netteventet. Det kan også være lurt å lese eventets beskrivelse på Billetto, hvor eventets arrangør beskriver hvordan du deltar på netteventet. For mer informasjon, klikk her.

  • Hva er avbestillingsbeskyttelse, og hvorfor trenger jeg det?

    Med avbestillingsbeskyttelse har du rett til å kreve refusjon dersom det skulle oppstå uforventede eller uunngåelige omstendinger som kan komme i veien for din deltakelse på et event. For mer informasjon, klikk her.

arrangementet ble avsluttet

Oslo Kulturnatt: Casablanca (1942) | GRATIS!

Oppdag mer

  • Er du en arrangør?

    Maksimer suksessen for ditt event med Billetto - billettplattformen som hjelper deg med å selge flere billetter, markedsføre, og spare tid.