Jømnvangs vårkonsert 2025 med Tom Steinar Lund og Trio de Janeiro
Jømnvangs vårkonsert 2025 med Tom Steinar Lund og Trio de Janeiro
Fra 350,00 NOK
Sted
Dato
Beskrivelse
Tom Steinar Lund er tilbake, og har med seg Anne-Marie Giørtz og Frøydis Grorud når Trio de Janeiro spiller på Jømnvangs vårkonsert 30. april 2025. Sett av kvelden og bli med på opplevelsen!
Trio de Janeiro har også tidligere har gjort stor suksess på Jømnvang og en rekke andre steder. Nå er de tilbake, og vi åpner dørene klokka 18 for deg som vil være tidlig ute og skaffe deg god plass i salen. Konserten starter klokka 19, og vi selger kaffe, snacks, pølser, mineralvann, øl og vin både før konserten, i pausen - og i etterkant av selve konserten til de som vil sitte igjen og slå av en prat med andre konsertgjester eller med bandet. Hjertelig velkommen til en ny stor konsertopplevelse på Jømnvang!
Billetter kan du kjøpe uten gebyr i Jømnvangs butikk på Vipps nummer 750122 eller her på Billetto.no (da kommer billettgebyret i tillegg).
Og som vanlig har vi gratis parkering til alle som skal på konserten!
Ved spørsmål: Kontakt Jømnvang v/styreleder Bjørn Jarle Røberg-Larsen på telefon/sms 40466384 eller epost bjrl@bjrl.no.
Lokale
Folkets Hus Jømnvang, Kverndalsvegen 23, 2416 Jømna
Hjelp - FAQ
-
Jeg har ikke mottatt billetten min på e-post. Hva gjør jeg?
Først bør du sjekke reklame og søppelpost på din e-post. Billettene dine ble sendt som et vedlegg og kan ha blitt sortert som reklame hos noen e-posttjenester. Du kan også finne billettene dine på Billetto-kontoen din, som du har tilgang til i nettleseren eller i Billettos app. Les mer her dersom du trenger hjelp.
-
Jeg vil kansellere billetten min og få refusjon. Hva gjør jeg?
Det er eventarrangøren som kan godkjenne refusjoner, og du bør ta kontakt med eventarrangøren for å diskutere hvilke alternativer som er tilgjengelig for deg. Du kommer i kontakt med arrangøren ved å svare på e-posten med ordrebekreftelsen eller ved å bruke skjemaet "Kontakt arrangøren" på arrangørens profil. Les mer her dersom du trenger hjelp.
-
Jeg har registrert meg på en venteliste. Hva skjer nå?
Hvis flere billetter bli tilgjengelig, får du beskjed (på e-post) sammen med andre som også har registrert seg på listen. Her følger vi prinsippet "førstemann til mølla". For mer informasjon, klikk her.
-
Hvor finner jeg lenkene til netteventer?
Sjekk siden eller e-posten med ordrebekreftelsen din. Vanligvis har arrangøren av eventet inkludert informasjon i ordrebekreftelsen, som sendes på e-post, eller så sender de gjerne en oppfølging på e-post med lenke til netteventet. Det kan også være lurt å lese eventets beskrivelse på Billetto, hvor eventets arrangør beskriver hvordan du deltar på netteventet. For mer informasjon, klikk her.
-
Hva er avbestillingsbeskyttelse, og hvorfor trenger jeg det?
Med avbestillingsbeskyttelse har du rett til å kreve refusjon dersom det skulle oppstå uforventede eller uunngåelige omstendinger som kan komme i veien for din deltakelse på et event. For mer informasjon, klikk her.
Er du en arrangør?
Maksimer suksessen for ditt event med Billetto - billettplattformen som hjelper deg med å selge flere billetter, markedsføre, og spare tid.