Gongbad og Lydrejse på hurdal Gjestegaard
Gongbad og Lydrejse på hurdal Gjestegaard
Fra 260,00 NOK
Sted
Dato
Beskrivelse
Hjertelig velkommen til Gongbad og lydreise på Hurdal gjestegård, v. Nanne Emelie
Under et gong- og lydbad, ligger du på en yogamatte eller tynn madrass og slapper av, og "bader i lyden". Frekvensene fra lydbølgene, fra Gongen, stemmen og klangskåle gir deg en behagelig sanseoplevelser, og bringer kroppen i dyp avspenning.
Lydens effekt på kroppen kan beskrives som en slags massasje i bindevevet og i cellene. Du kan forestille deg de små bølgene som oppstår i vann når de er utsatt for vibrasjon, for å skape et bilde av hvordan "lydmassasjen" virker i bindevevet og i cellene, som består af mye vann.Dette er veldig regenererende for kroppen, veldig behagelig, veldig subtilt, og veldig veldig avslappende.
Under selve lydreisen ligger du på en yogamatte med lukkede øjne og bare slapper av, som i savasanna/avspenning.
(Ta gjerne med egen liggeunderlag/ullmatte/tynn overmadras eller lignende og 2 tepper til at gjøre dig det behagelig )
Du vil kjenne at kroppen slapper av til lydende, og kanskje du fornemmer små prosesser i kroppen, eller kanskje du får bilder, sanse oplevelser, minner, eller føler at du mediterer eller drømmer lidt, og blir veldig avslappet.
Hjertelig velkommen til en Søndag ettermiddag med avspenning og regenerering.
Pris 260 kr pr person.
Påmelding ved at købe billet her på Billetto
https://billetto.no/e/gangbad-...
(din plads er reserveret ved betaling)
Påmelding er bindende.
ved spørgsmål skriv til mail@nanneemelie.com
Arrangør
Lokale
Hurdal Gjestegård, Landsbyvegen 1, 2090 Hurdal
Hjelp - FAQ
-
Jeg har ikke mottatt billetten min på e-post. Hva gjør jeg?
Først bør du sjekke reklame og søppelpost på din e-post. Billettene dine ble sendt som et vedlegg og kan ha blitt sortert som reklame hos noen e-posttjenester. Du kan også finne billettene dine på Billetto-kontoen din, som du har tilgang til i nettleseren eller i Billettos app. Les mer her dersom du trenger hjelp.
-
Jeg vil kansellere billetten min og få refusjon. Hva gjør jeg?
Det er eventarrangøren som kan godkjenne refusjoner, og du bør ta kontakt med eventarrangøren for å diskutere hvilke alternativer som er tilgjengelig for deg. Du kommer i kontakt med arrangøren ved å svare på e-posten med ordrebekreftelsen eller ved å bruke skjemaet "Kontakt arrangøren" på arrangørens profil. Les mer her dersom du trenger hjelp.
-
Jeg har registrert meg på en venteliste. Hva skjer nå?
Hvis flere billetter bli tilgjengelig, får du beskjed (på e-post) sammen med andre som også har registrert seg på listen. Her følger vi prinsippet "førstemann til mølla". For mer informasjon, klikk her.
-
Hvor finner jeg lenkene til netteventer?
Sjekk siden eller e-posten med ordrebekreftelsen din. Vanligvis har arrangøren av eventet inkludert informasjon i ordrebekreftelsen, som sendes på e-post, eller så sender de gjerne en oppfølging på e-post med lenke til netteventet. Det kan også være lurt å lese eventets beskrivelse på Billetto, hvor eventets arrangør beskriver hvordan du deltar på netteventet. For mer informasjon, klikk her.
-
Hva er avbestillingsbeskyttelse, og hvorfor trenger jeg det?
Med avbestillingsbeskyttelse har du rett til å kreve refusjon dersom det skulle oppstå uforventede eller uunngåelige omstendinger som kan komme i veien for din deltakelse på et event. For mer informasjon, klikk her.
Gongbad og Lydrejse på hurdal Gjestegaard
Fra 260,00 NOK
Er du en arrangør?
Maksimer suksessen for ditt event med Billetto - billettplattformen som hjelper deg med å selge flere billetter, markedsføre, og spare tid.