Gå til hovedinnhold
Event er avsluttet - Gikk du glipp av dette event? Sjekk ut disse andre events som skjer snart For tidligere eventsdetaljer, bare rull ned.

Laster ...

 
 

Andre arrangementer fra den arrangøren

Shortcuts

Laster ...

 
 

Laster ...

 
 

Arrangementer du ville elske

Laster ...

 
 

Nearby events

Double Bill: SHE HEELS & THE GENTS HUB

arrangementet ble avsluttet

Double Bill: SHE HEELS & THE GENTS HUB

Fra 200,00 NOK

Sted

Flere tidsluker

27 Mai 2024 - 28 Mai 2024
Billetto Peace of Mind
Stressfri booking: Billetto garanterer refusjon ved avlyste eventer. Les mer
Betalingsmetoder akseptert:

Beskrivelse


SHE Heels Company og THE GENTS HUB inviterer til double bill på Scenehuset! Kom å se oss utforske dansens ulike lag gjennom verk av to unike dansegrupper i Norge.

Forestilling: 27. og 28. mai

Klokkeslett: 19.30 (dørene åpner 19.00)

Sted: Scenehuset, Bogstadveien 49

I LAYERS utforsker SHE lag på lag i ulike former og bevegelser. I speilene kan du se visjonen deres blir til ~ Hvilke lag ser du? LAYERS hadde sin debut på Oslo Jazzdansfestival i 2022, og nå får du se den i en ny drakt.

SHE Heels Company ble etablert i 2020 og har siden det opptrådd på forskjellige scener bl.a i Oslo, Trondheim og Gøteborg. Kompaniet består av 5 kvinner med ulik bakgrunn, men alle har en base i jazzdans og/eller kommersielle dansestiler. Vårt ønske er å fremme heels stilen som både kunst og danseform.

I stykket «THE GENTS» utforsker GENTS former for maskulinitet i dansen. De setter spørsmål på og utforsker hva maskulinitet er, hva som definerer maskulinitet og hva det vil si å danse maskulint. I en prosess for å finne ut av ens egen maskulinitet og om det finnes flere lag i akkurat dette.

The Gents Hub er en plattform som jobber med å utforske maskulinitet innenfor dans.

Early Bird pris: 170 kr (varer kun til 28 april!)

Ordinær pris: 220 kr

Velkommen til en kveld med unik dans og uforglemmelige øyeblikk på Scenehuset!

Lokale

Scenehuset, Bogstadveien 49, 0366 Oslo

Hjelp - FAQ

  • Jeg har ikke mottatt billetten min på e-post. Hva gjør jeg?

    Først bør du sjekke reklame og søppelpost på din e-post. Billettene dine ble sendt som et vedlegg og kan ha blitt sortert som reklame hos noen e-posttjenester. Du kan også finne billettene dine på Billetto-kontoen din, som du har tilgang til i nettleseren eller i Billettos app. Les mer her dersom du trenger hjelp.

  • Jeg vil kansellere billetten min og få refusjon. Hva gjør jeg?

    Det er eventarrangøren som kan godkjenne refusjoner, og du bør ta kontakt med eventarrangøren for å diskutere hvilke alternativer som er tilgjengelig for deg. Du kommer i kontakt med arrangøren ved å svare på e-posten med ordrebekreftelsen eller ved å bruke skjemaet "Kontakt arrangøren" på arrangørens profil. Les mer her dersom du trenger hjelp.

  • Jeg har registrert meg på en venteliste. Hva skjer nå?

    Hvis flere billetter bli tilgjengelig, får du beskjed (på e-post) sammen med andre som også har registrert seg på listen. Her følger vi prinsippet "førstemann til mølla". For mer informasjon, klikk her.

  • Hvor finner jeg lenkene til netteventer?

    Sjekk siden eller e-posten med ordrebekreftelsen din. Vanligvis har arrangøren av eventet inkludert informasjon i ordrebekreftelsen, som sendes på e-post, eller så sender de gjerne en oppfølging på e-post med lenke til netteventet. Det kan også være lurt å lese eventets beskrivelse på Billetto, hvor eventets arrangør beskriver hvordan du deltar på netteventet. For mer informasjon, klikk her.

  • Hva er avbestillingsbeskyttelse, og hvorfor trenger jeg det?

    Med avbestillingsbeskyttelse har du rett til å kreve refusjon dersom det skulle oppstå uforventede eller uunngåelige omstendinger som kan komme i veien for din deltakelse på et event. For mer informasjon, klikk her.

arrangementet ble avsluttet

Double Bill: SHE HEELS & THE GENTS HUB

Oppdag mer

  • Er du en arrangør?

    Maksimer suksessen for ditt event med Billetto - billettplattformen som hjelper deg med å selge flere billetter, markedsføre, og spare tid.